درباره ما

داهوا (dahua) جزو یکی از برندهای مطرح در زمینه سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته می باشد. شروع به کار داهوا (dahua) در سال 2002 میلادی و با تولید دستگاه های DVR هشت کانال بود و تا کنون موفق به تولید انواع دستگاه های 16 کانال Real-time و همچنین تولید DVR هایی با استفاده از تراشه های دو هسته ای گردید و به سرعت یکی برنده های مطرح در تولید دوربین مداربسته و دستگاه های DVR در سطح جهان گردید. از امتیازات محصولات برند داهوا (dahua) داشتن گواهینامه ها و استاندارهای متفاوت بین المللی در این زمینه است. از جمله این گواهینامه ها می توان به گواهینامه ایزو 9001 در زمینه مدیریت کیفیت، گواهینامه CE اروپا و همچنین FCC و UL اشاره کرد.
گروه سیستم های امنیتی ایران داهوا با بیش از 15 سال سابقه در ارائه سیستم های امنیتی داهوا (dahua) قابلیت ارائه طیف وسیعی از محصولات داهوا از جمله انواع دوربین مداربسته ip ،دوربین های آنالوگ، دوربین اسپید دام ، دستگاه های ضبط DVR , NVR و ... می باشد.
برای مشاهده لیست فعالیتهای ایران داهوا به صفحه رزومه مراجعه فرمایید و یا برای درخواست لیست آخرین قیمت های دوربین های مداربسته داهوا به صفحه ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی