مقالات

تاریخچه برند داهوا تاریخچه برند داهوا

شرکت داهوا یکی از مطرح ترین تولید کنندگان محصولات امنیتی در جهان است. شرکت داهوا در سال 2002 کار خود را با تولید دستگاه های ضبط تصاویر آنالوگ 8 کانال در چین آغاز کردو ...

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۱۲۵
آشنایی با اصطلاحات دوربین مداربسته آشنایی با اصطلاحات دوربین مداربسته

در دوربین های مداربسته اصطلاحات عددی و حرفی زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها معنی خاصی دارد. اگر شما هم نیاز به دوربین مداربسته دارید.

۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۵۶۹
تکنولوژی WizSense چیست و چه تاثیری بر امنیت محیط دارد تکنولوژی WizSense چیست و چه تاثیری بر امنیت محیط دارد

تکنولوژی WizSense در واقع یکی سری گسترده از راه حل های امنیتی و محصولات AI می باشد. این تکنولوژی توسط Dahua با چیپ AI اختصاصی و الگوریتم های Deep learning راه اندازی شده است.

۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۴۸۷
سوئیچ شبکه چیست و کاربرد آن در دوربین مداربسته سوئیچ شبکه چیست و کاربرد آن در دوربین مداربسته

به صورت کلی سوئیچ شبکه وظیفه متصل کردن دستگاه های موجود در شبکه را دارد. سپس به وسیله سوئیچینگ بسته های داده برای ارسال و دریافت به دستگاه مقصد وصل می کند.

۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۵۶۵
VLAN چیست و کاربرد آن در سوئیچ های شبکه VLAN چیست و کاربرد آن در سوئیچ های شبکه

VALAN در واقع یکی از تکنولوژی های جدید شبکه است که در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. VLAN مخفف Virtual Local Area Networks به معنای شبکه های محلی مجازی است.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۵۶۹
تفاوت دی وی ار و ان وی ار تفاوت دی وی ار و ان وی ار

DVR دستگاهی است که وظیفه ضبط فیلم را بر عهده دارد. دستگاه های DVR و NVR از نظر عملکرد شبیه به هم هستند و فقط در نوع دوربین های مورد استفاده با یکدیگر تفاوت دارند. DVR

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۸۴۰
تکنولوژی WDR در دوربین مداربسته تکنولوژی WDR در دوربین مداربسته

تکنولوژی WDR در دوربین های مداربسته به نوعی مشکلات ناشی از قرار گرفتن در معرض نور و کنتراست بالای نور را جبران می کند. WDR مخفف کلمه Wide Dynamic Range به معنای بازه داینامیکی وسیع و بالا می باشد.

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۷۹۹
انواع دوربین مداربسته انواع دوربین مداربسته

همانطور که می دانید، دوربین مداربسته یکی از مهم ترین وسایل برای تضمین امنیت محیط می باشد. امروزه مدل های مختلفی از دوربین های مداربسته را می توانید در بازار مشاهده کنید.

۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ۷۰۵
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی