گارانتی دوربین داهوا

بررسی گارانتی محصولات

قبل از ارسال کالا فرم پذیرش را دریافت و به همراه کالا ارسال نمایید.

 

نظرسنجی شکایات

 

نحوه ارسال کالا به واحد گارانتی

خواهشمند است که قبل از ارسال تجهیزات نسبت به انجام مراحل زیر اقدام نمایید.

در غیر این صورت واحد  گارانتی مسئولیتی نسبت به تعمیر دستگاه نداشته و عودت آن نیز با مشکل روبرو خواهد شد :

  1. قبل از ارسال کالا، شماره سریال تجهیزات را در قسمت بررسی گارانتی محصولات وارد کرده و از ضمانت آن توسط مجموعه ایران داهوا اطمینان حاصل نمایید. صرفا دستگاه های با ضمانت ایران داهوا پذیرفته خواهد شد.
  2. فرم پذیرش گارانتی را از این لینک دانلود و پرینت و تکمیل نمایید و به همراه دستگاه ارسال نمایید. دستگاه فاقد فرم عودت خواهد شد.
  3. در صورت عدم ارسال فرم تکمیل شده پذیرش گارانتی  و عدم نوشتن مشخصات  ( نام و تلفن و مشکل دستگاه ) هیچگونه مسئولیتی بابت تعمیر و حفظ و نگهداری و عودت آن متوجه واحد گارانتی نمی باشد.
  4. دستگاه ارسال شده به واحد گارانتی باید تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشند. گارانتی ایران داهوا از پذیرش دستگاه ههای کثیف جدا معذور بوده و آن را مرجوع خواهد نمود.
     

چرا گارانتی ایران داهوا

یکی از مهمترین مواردی که قبل از خرید محصولات دوربین مدارسته و یا تجهیزات امنیتی بایستی توجه نماید، بحث گارانتی و پشتیبانی خدمات این محصولات است. ایران داهوا با استفاده از متخصصین تعمیرات و پشتیبانی قطعات محصولات داهوا گام بزرگی در گارانتی محصولات داهوا برداشته است. 

از شما مشتری محترم درخواست می گردد قبل از هرگونه استعلام یا استفاده از خدمات گارانتی ایران داهوا، شرایط گارانتی را مطالعه بفرمایید.

شرایط گارانتی ایران داهوا

1- هر گونه ضربات فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی، ترک خوردگی، تاب برداشتن، سوختگی قطعات الکتریکی کالا، خدمات ناشی از حمل و نقل، زنگ زدگی، نوسانات برق و مخدوش بودن شماره سریال، شامل تعهدات شرکت نمی باشد.

2- آن دسته از کالاهایی که در طول مدت ضمانت از مدار تولید خارج گشته و یا امکان تهیه آن برای شرکت وجود ندارد، در صورت وجود قطعه و تشخیض شرکت تعویض گردیده و ما به التفاوت آن تسویه می گردد.

3- تعمیرات کالاهای فاقد گارانتی شامل هزینه می باشد.

4- آب خوردگی دستگاه هایی که ضد آب نیستند و سولفات برد  بر اثر رطوبت یا آب شامل گارانتی نمی شود. همچنین انجام هرگونه تعمیرات و دستکاری توسط افراد غیر مجاز، باعث خارج شدن کالا از گارانتی می شود.

5- آپدیت دستگاه ها بدون هماهنگی بخش فنی شرکت باعث ابطال گارانتی می گردد.

whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی