تشکیل انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده توسط شرکت فناوری های داهوا

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴۵۰

شرکت فناوری داهوا، همواره در راستای رضایت مشتری از خدمات و محصولات خود تلاش می کند و حقوق مصرف کنندگان و مشتریان خود را محترم می شمارد و اخیرا راهکار جدیدی را برای حل این مسائل در نظر گرفته است که در ادامه به آن می پردازیم

 حمایت از حقوق مصرف

شرکت فناوری های داهوا، ارائه دهنده ی راهکارهای نوین و کارامد در صنعت نظارت تصویری در جهان، اعلام کرد که یک گروه کارامد و خبره جهت بهبود در ثبت سفارشات محصولات و حفظ رضایت و حقوق مصرف کننده، تشکیل داده است.

 شرکت داهوا، به عنوان یک شرکت با سهامی خاص که به مسئولیت های اجتماعی خود متعهد است، می داند که حقوق مصرف کننده، به خصوص حریم خصوصی آن ها محترم است و باید پاس داشته شوند. بنابراین، نرم افزار اصلی شرکت داهوا، با ویژگی های حفاظت از اطلاعات و با قابلیت پشتیبانی از راهکارهای حفاظت اطلاعات، با اطمینان نیازهای مشتریان را برطرف می کند. علاوه بر این، تمام محصولات تولید شده ی داهوا، قبل از خروج از بخش تولید، طبق استانداردهای تضمین کیفیت کنترل می شوند و از مراحل مختلفی عبور می کنند. ( برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی زیر مراجعه نماییدDaha Cameras: Tough Test Standards for Ultimate Reliability.)) تمامی این موارد برای پشتیبانی فنی دقیق  و خدمات پس از فروش مناسب ارائه شده اند.

با این حال، در سال های اخیر، شرکت داهوا شکایت هایی از مصرف کنندگان مبنی بر عدم ارائه ی پشتیبانی فنی و یا خدمات پس از فروش توزیع کنندگان و تبلیغ کنندگان ” محصولات داهوا ” دریافت کرده است. چنین مسائلی، باعث شده است که بعضی از مشتریان تصوری درستی از عملکرد تجاری داهوا در مسئولیت های اجتماعی نداشته باشند. این اقدام تا حدودی سبب آسیب به شرکت داهوا شده است.

 شرکت فناوری داهوا، در راستای تضمین ارائه ی خدمات مناسب و رضایت بیشتر مشتریان از خدمات و محصولاتش، تلاش می کند و اقدام به تشکیل انجمنی برای این کار در سال ۲۰۱۸ کرده است.علاوه بر این، شرکت داهوا وعده داده است که به منظور بهبود روند سفارشات فروش، ارتقاء فناوری های ضد تهاجمی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، منابع سرمایه گذاری خود را افزایش می دهد.

 حمایت از حقوق مصرف-2

شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد

شرکت داهوا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت امنیت نظارت تصویری

شرکت داهوا در سال 2001 در هانگژوی چین تأسیس شد و تا کنون توانسته در زمینه نظارت تصویری و پایش پیرامون تاثیر بسیار عمیق بر تجارت و صنعت و زندگی روزمره داشته باشد. به طوری که در همه کشورها دارای نمایندگی است . برای بررسی بیشتر به مقاله تاریخچه برند داهوا مراجعه نمایید.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی