خانواده جدید دوربین مداربسته Illustra Pro

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲۱۹

johnson Controls خانواده جدید دوربین Illustra Pro خود را با نسل جدید Illustra Pro Mini-Domes همراه با Smart WDR به روز کرده است. با ارائه انتخاب مدل های ۲ ، ۳ ، ۵ و ۸ مگاپیکسلی و گزینه های متنوع لنز ، Pro-Mini domes جدید برای طیف گسترده ای از پروژه های متوسط و بزرگ ایده آل هست.

این فناوری Smart WDR کیفیت تصاویر ضبط شده در محیط های مختلف روشنایی را تا حد زیادی بهبود می بخشد. با تجزیه و تحلیل مداوم صحنه ، WDR هوشمند ، بدون دخالت اپراتور ، به طور خودکار شدت تنظیم نقشه را تنظیم می کند و کیفیت تصاویر ضبط شده را با افزایش مناطق تاریک ، بدون پرهیز از مناطق روشن تر ، بهینه می کند.

همچنین زمان اضافه کردن تنظیمات با افزودن پروفایل های پیکربندی مانند خودکار ، LPR ، کازینو ، فضای داخلی ، فضای باز ، اولویت شاتر و اولویت عنبیه ، با کلیک ساده یک دکمه تنظیمات دوربین به طور خودکار بر اساس محیط تنظیم می شود.فن آوری هوشمند تعبیه شده در آخرین نسل دوربین های Illustra Pro ، تنظیم تصویر را به صورت خودکار انجام می دهد و تضمین می کند که آنچه می بینید ، حتی در تغییر صحنه ها و شرایط روشنایی ، همیشه به صورت پویا بهینه می شود. ریک ویلتون ، مدیر مدیریت محصول ایلوسترا گفت: ما در حال هدف گذاری برای کاهش هزینه های راه اندازی و مدیریت و در عین حال ارائه تصویر کاملاً تنظیم شده هستیم. “اضافه کردن قابلیت های هوشمند ، خودکار جز راه حل های ما اساسی در طراحی محصول و نمونه کارهای Illustra است.”

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی