داهوا، ادغام محصولاتش با کنترل۴ درISC West را اعلام کرد

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲۲۴

شرکت فناوری های داهوا، ارائه دهنده ی راهکارهای هوشمندانه IoT ، سرویس ها و خدمات ویدئویی و نظارت تصویری، از یکپارچه سازی و ادغام محصولات خود با  Control4، که یکی از پیشگامان، اتوماسیون و سیستم های شبکه برای خانه ها، تجارت و کسب و کار امروز در ISC West  است، خبر داد.

مدل دوربین هایIP  ، موجود در آمریکای شمالی، NVR های سری های Lite و Pro و XVR های تکنولوژی HDCVI، به طور کامل با سیستم اتوماسیون Control4 Composer HE 2.9.0 ، یکپارچه شده اند. این خود نشان از اولین یکپارچه سازی و ادغام بین محصولات شرکت فناوری های داهوا و پلت فرم اتوماسیون و کنترل منازل، می باشد.

NVR های داهوا، تشخیص حرکت را ساپورت می کنند، که در صورت فعال بودن دوربین ها، می توانند این رویداد را بر روی منو نمایش سیستم های کنترل ۴  نمایش دهند و کاربر از وجود فعالیت های مشکوک، آگاه سازند. دستگاه های NVR داهوا، با حفظ کیفیت تصاویر، استریم های H.264 و MJPEG فراهم می سازند.

ادغام این سری محصولات با این پلت فرم های اتوماسیون خانگی، به رفع نیازهای صنعت با یک پورتال واحد، برای کنترل امنیت در منازل و کسب و کار و تجارت، کمک می کند. این مراحل، تعامل مشتریان شرکت داهوا و کنترل ۴  را در راستای ساده سازی، یکپارچه سازی سیستم، راحت تر و قابل دسترس تر می سازد.

آقای تیم وانگ؛ مدیر عامل شرکت فناوری های داهوا در امریکا، این چنین نظر خود را بیان کرد :” این یکپارچه سازی محصولات باعث تعهد ما در یکپارچه سازی خانه های هوشمند و امنیت با یک پلت فرم کامل برای کنترل منازل می شود. ما در تلاشیم که راهکارهایی ارائه دهیم که منازل و صاحبان کسب و کارها به سیستم های امنیتی هوشمند دسترسی داشته باشند “.

داهوا، ادغام محصولاتش با کنترل۴  درISC West   را اعلام کرد

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی