داهوا از سری جدید محصولات امنیتی خود رونمایی نمود

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱۲۶

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ، از سری جدید محصولات امنیتی خود که شامل کنترل کننده ARC3008C، ماژول ARA58-G-EN GSM / GPRS برای ARC3008، صفحه کلید LCD ARK30C که قابلیت پشتیبانی از نرم افزارهایی مانند DMSS APP و Alarm Config برای رایانه های شخصی رونمایی نمود. مجموعه ای از ویژگی های جامع و پیشرفته ارائه شده می تواند در ویلاها، خانه ها ی کوچک و متوسط مورد استفاده قرار گیرد.

داهوا از سری جدید محصولات امنیتی خود رونمایی نمود

سیستم آلارم حرفه ای برای امنیتی یکپارچه وجامع

ARC3008C  یک پنل هشدار است که قابلیت های مختلفی را برای کاربران فراهم می کند تا از نظارت بی وقفه شامل، 8 تایمر مستقل برای کنترل اتوماتیک، امکان کنترل بیش از 11 منطقه و 8 ناحیه برخوردار شوند. علاوه بر این، ARC3008C  به ایستگاه های نظارت از طریق ARA58-P، توسط یک ارتباط تلفنی PTSN متصل می شود که درهرروز و هر ساعت یک امنیت کامل را تامین می کند.

مدیریت و برقراری امنیت از راه دور

Dahua Technology، با درک این موضوع که زندگی مشتریان خود بصورت روزافزون در حال شلوغ تر شدن می باشد ، مدل ARA58-G-EN  خود را معرفی کرد که به عنوان یک افزونه برای ARC3008C عمل می کند که امکان مدیریت سیستم و هشدارهای رویداد را از طریق SMS یا پیام های صوتی فراهم می کند. علاوه بر این، ماژول ها امکان پشتیبان سلولی را برای نظارت بی وقفه و برقراری امنیت  را حتی در صورت شکست وخرابی شبکه را فراهم می کند. سری جدید محصولات امنیتی همچنین قابلیت کنترل از طریق نرم افزار موبایل DMSS  را دارا می باشد و شرایط محیط را توسط ارسال اعلام به مشتری ها بر روی تلفن خود مشاهده نمایند،که در نتیجه افراد توانایی خود را برای نظارت و مدیریت از راه دور هشدارها و تنظیمات ایمنی را تقویت می کنند.

رابط کاربری کاربر پسند وافزایش کارایی

ارائه ویژگی هایی مانند برنامه ریزی منو برای استفاده آسان ، کلید های میانبر در حالت اضطراری و نمایش هشدارهای منطقه ایی بصورت همزمان، صفحه کلید سری ARK30C دارای رابطی کاربر پسند می باشد تا اطمینان حاصل شود که از پیشرفته ترین ویژگی ها،بصورت کاملا ساده آسان استفاده شود، صفحه نمایش 32 اینچی LCD کاربران را حتی در حال حرکت در جریان اتفاقات قرار می دهد. سری Fortress همچنین ARC3008C با نرم افزار Alarm Config را برای پیکربندی آسان ادغام می کند.

سری Fortress یک سیستم زنگ خطر بسیار حرفه ای با قیمت رقابتی برای مشتریان و نمایندگی های مختلف است.

Dahua Technology، با بهره گیری از تخصص خود در زمینه فن آوری های نظارتی، متعهد به ارائه مداوم سیستم های هشدار کاربرپسند، ساده و پیشرفته برای اطمینان از امنیت جامع است می باشد. داهوا با مأموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی ارائه «نوآوری، کیفیت و خدمات» به شرکا خود و مشتریان در سراسر جهان تمرکز خواهد کرد.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی