دستگاه های AI XVR جدید داهوا با SMD PLUS

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴۱۵

داهوا نسل جدیدی از دستگاه های AI XVR با قابلیت Full Channel SMD Plus را ارائه خواهد کرد

شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر راه کارها و خدمات هوشمند اینترنت اشیاء مبتنی بر تصویر، سری جدید XVR های سری XVR5000-I / XVR7000-4KL-I با قابلیت Full Channel SMD را با هدف افزایش بهره وری کاربران از هوش مصنوعی، به بازار عرضه خواهد کرد. این سری دستگاه ها با هدف کاهش هشدار های غلط و کاهش نیروی انسانی تولید شده اند، از این رو می توانند به افرادی که به دنبال اجرای یک سامانه ی امنیتی دقیق و بدون خطا هستند، کمک شایانی ارائه دهند.

 دستگاه های AI XVR جدید داهوا با SMD PLUS

SMD Plus : سامانه تشخیص حرکت فوق دقیق هوشمند مجهز به تراشه هوش مصنوعی

نسخه اولیه فن آوری SMD بر روی CPU اجرا میشد، اما در بازسازی جدید آن یعنی فن آوری SMD Plus، از یک تراشه هوشمند هوش مصنوعی مستقل استفاده شده، که با بهره وری از الگوریتم یادگیری عمیق، توان رایانه را تا ۱۰ برابر افزایش میدهد. در نتیجه، فن آوری SMD Plus می تواند به خوبی اشیاء متحرک را از انسان و وسایل نقلیه تشخیص دهد، و از این رو حرکت هایی که بر اثر برگ درختان، حشرات، سایه ها، باد و دیگر عوامل محیطی صورت میگیرد را نادیده گرفته و تعداد هشدارهای غلط را بسیار کاهش دهد. کاربر ها نیز می توانند هنگام بازپخش تصاویر، انتخاب کنند که فیلم های وسایل نقلیه پخش شود یا انسان ها و در زمان خود صرفه جویی کنند.

دستگاه های AI XVR جدید داهوا با SMD PLUS-1

لذت نظارت با هوش مصنوعی، با ارتقاء تنها یک دستگاه

در مقایسه با محصولات نظارت محیطی که فقط ۲ تا ۴ کانال هوشمند پشتیبانی می کنند، XVR های سری SMD Plus داهوا تا ۱۶ کانال هوشمند پشتیبانی کرده و مناسب راه کارهای نظارت داخلی، بیرونی، پارک ها، فروشگاه ها و غیر می باشند.کاربران HDCVI می توانند دستگاه اصلی خود را با یک دستگاه هوش مصنوعی جایگزین کرده و از تصاویر HD در بستر کواکسیال با قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی لذت ببرند. به علاوه مواردی که ذکر شد، کاربر ها می توانند از طریق هشدار تصویری، کلیه هشدار های به وجود آمده را به صورت آنلاین نظارت کنند.

همچنین بخوانید:  ارائه راهکار مطمئن و کارآمد شهر امن توسط داهوا

دستگاه های AI XVR جدید داهوا با SMD PLUS-2

بازداری فعال، برای جلوگیری از خشونت و جرائم در همان بار اول

دوربین و دستگاه هوش مصنوعی داهوا به همراه یکدیگر، می توانند مزاحمین را به سرعت تشخیص داده، و از طریق نور سفید و یا آژیر آن ها را از منطقه دور کنند، و به این ترتیب از دارایی شما محافظت کرده و در عین حال نیروی انسانی را کاهش دهند. سامانه همچنین می تواند کلیه هشدار ها را در هر ساعتی و در هر جایی برای گوشی همراه کاربر ارسال کرده، و کاربر را در مورد اتفاقاتی که رخ داده است با خبر کند. این سامانه هوشمند، مناسب هرگونه محیط در معرض خطر می باشد، چه بزرگ و چه کوچک، تمام فروشگاه ها، فرود گاه ها، پارکینگ ها، انبار ها و دیگر اماکن آسیب پذیر، می توانند با استفاده از این سامانه هوشمند، امنیت محیط خود را تامین کنند.
سامانه هوشمند دستگاه های سری هوش مصنوعی داهوا، با ترکیب حفاظت محیطی، فن آوری SMD Plus و سامانه حفاظتی فعال، امنیت محیط شما را به طور خلاقانه و هوشمندانه بازسازی کرده و پیشرو صنعت نظارت تصویری می باشد. شرکت فن آوری های داهوا، بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات” تمرکز کرده و به کلیه مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی میکند.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی