شرکت داهوا برنده ی جایزه ی ” برند برجسته ی CSR سال ۲۰۱۸ “شد؟

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۲۲۹

شرکت فناوری داهوا، “جایزه ی برند CSR سال ۲۰۱۸  ” در کنفرانس مسئولیت های اجتماعی را از آن خود کرد، این کنفرانس در پکن برگزار شد. این جایزه به منظور تعهد این شرکت، به توسعه ی پایدار و رفاه عمومی اعطا شد. کنفرانس مسئولیت اجتماعی ۲۰۱۸ توسط Huanqiu.com و دیگر رسانه های تاثیر گذار چینی بنا شده است و نمایندگان سازمان ها و شرکت های صنایع مختلف را به بحث و گفتگو در خصوص مسائل رفاهی در حال انجام  از جمله : مراقبت های زیست محیطی، توسعه پایدار و ایده های جدید در جهت اجرای مسئولیت های اجتماعی پرداختند. در مراسم اعطای جوایز، شرکت داهوا در میان دیگر پیشگامان CSR، برنده ی جایزه ی ” برند برجسته ی CSR  در سال ۲۰۱۸ ” شد که این نشان ارزش نام تجاری شرکت داهوا در این صنعت و در میان رسانه ها و مشتریان خود می باشد.

شرکت داهوا برنده ی جایزه ی ” برند برجسته ی CSR سال ۲۰۱۸ “شد

 

مشتری مداری 

شرکت داهوا، یکی از پیشگامان ارائه دهنده ی راهکارهای نوین و جدید در صنعت نظارت تصویر در جهان، مشتریان خود را به عنوان نقطه مرکزی در فعالیت های تجاری خود قرار می دهد که نشان اهمیت بالای مشتری برای این شرکت می باشد. ارائه ی راهکارهای موثر برای مشتریان از اهداف شرکت مشتری محور داهواست که می توان به ارائه ی این راهکارهای در بخش هایی از جمله : امنیت عمومی، حفاظت مالی، حفاظت در مقابله با آتش، ترافیک و دیگر پروژه های بزرگ چین مانند : نمایشگاه بین المللی واردات چین، پل هنگ کنگ- ماکائو – ژوهای، نشست G20 Hangzhou (هانگزو)، المپیک ریو، نشست( بریکس شیامن ) BRICS Xiamen و نشست( آسه آن لائوس ) ASEAN Laos ، اشاره کرد.

توسعه ی سبز 

توسعه ی سبز، یکی از اهداف مهم شرکت داهواست که با این هدف می توان یک زنجیره ی سبز ایجاد کرد که این زنجیره ی سبز شامل : محصولات سبز، تحقیق و توسعه ی سبز، تولید سبز، کاربردهای سبز و خدمات سبز می باشند. شرکت داهوا،  فناوری های اصلی مانند : تشخیص ویدئو و IoT را ارائه می دهد و در حال کار بر روی ساختار سبز و قابلیت هوشمند سازی منطقه ای است. داهوا، با رویکردهای هوشمندانه و دقیق، کارایی دستگاه ها و محصولات خود را افزایش می دهد و هزینه های زیست محیطی کاهش می دهد و در راستای تحقق وعده های توسعه پایدار تلاش می کند.

حضور داوطلبانه و موسسات خیریه 

” ایجاد جامعه ی امن و زندگی هوشمندانه”، یک ماموریت مهم و همیشگی برای شرکت داهواست که نیازمند اجرای مسئولیت های اجتماعی و حمایت پر رنگ از مراکز رفاهی عمومی و محلی و همچنین تشویق کارکنان به حضور در مراکز خیریه می باشد. بودجه ی اختصاصی و ویژه شرکت داهوا برای حمایت های بشر دوستانه و کمک های مردمی، نشانگر نقش پر رنگ شرکت داهوا در بخش های تجاری و مسئولیت های اجتماعی خود می باشد.

شرکت داهوا، بر آموزش در خیریه ها متمرکز شده است ” آینده روشن ” از برنامه های داهوا  برای خیریه هاست که حداقل دو سال برای آن تلاش کرده است و این هدف را نیز ادامه می دهد. هدف این شرکت، کمک به کودکان بیمار ، گرفتار فقر و رفع فقدان سیستم های آموزشی برای کودکان هست. علاوه بر این ها، همواره سالیانه پروژه های رفاه عمومی با هدف کمک به فقر و  رفع فاجعه انجام می دهد که می تواند به مواردی چون  :” نور زندگی” اهدای خون، “۱+”  اهدای لباس اشاره کرد.

شرکت داهوا، توسط انجمن صنفی و رسانه ها برای کسب موفقیت در CSR  مورد ستایش قرار گرفت. در ژانویه ی امسال برنده ی ” جایزه ی CSR  سال ۲۰۱۷ ” در هفتمین جشنواره ی خیریه چین شد و در جولای نیز برنده ی ” جایزه برند برتر ۲۰۱۸ ”  در هفتمین نشست مالی شد.

شرکت داهوا، همچنان بر حفظ ارزش های مشتریان و  ارتفا رفاه عمومی، مصمم است و افرادی زیادی را به انجام فعالیت های بشردوستانه فراخوانده است. شرکت فناوری داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی