شرکت فناوری داهوا، حامی مقابله با خشونت علیه زنان

۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۲۶۸

روز جهانی از میان برداشتن خشونت علیه زنان

در تاریخ  ۱۸ دسامبر سال ۲۰۱۸ به مناسبت روز جهانی از میان برداشتن خشونت علیه زنان، فناوری داهوا راه‌حل‌های پیشرفته نظارت تصویری خود را به مرکز قربانیان چهره‌های امید اهدا کرد تا فضایی امن برای قربانیان و کارمندان ایجاد کند و از مبتلایان به خشونت خانگی محافظت کند.

شرکت داهوا به ایجاد محیط ایمن و حقوق یکسان برای آن ها در محیط های کار و بیرون از محیط کار، کمک می کند و آن ها  را در مقابل خشونت های خانگی، حفاظت می کند.

شرکت فناوری داهوا حامی مقابله با خشونت علیه زنان

حمایت از زنان به عنوان ارتقای امنیت زنان

در سطح جهان، تقریبا یک سوم (۳۰%) زنان، گزارشاتی مبنی بر تجربه ی خشونت از جانب همسرشان، اعلام کرده اند. در سطح جهان، بیشتر فعالان و گروه های مقابله با خشونت های خانگی ایجاد شده اند. در شهر بویزی، آیداهو، انجمن امید و مقابله با خشونت علیه زنان، تشکیل شده است که یک شبکه حفاظتی، جهت خدمات برای مقابله با بحران خشونت های خانگی و سوء استفاده از آن ها ارائه کرده اند. با توجه به عواقب ناشی از سوء استفاده و خشونت علیه زنان، ارتقاء سیستم نظارت تصویری برای ایجاد محیط ایمن برای امنیت کارکنان و قربانیان خشونت در این مرکز، امری ضروری بود.

آقای دارن برادن، مدیر فروش منطقه ای در All-star Dealer  داهوا– منابع امنیت یکپارچه (ISR) اظهار داشت : ” شرکت داهوا، در ارائه ی کمک بسیار از ما استقبال کرد، همچنین ارتقای دوربین های قدیمی در مرکز حمایت از زنان قربانی خشونت، امری ضروری بود که شرکت داهوا با اهدای محصولات پیشرفته ی خود در ایجاد امنیت و حل این بحران، گامی بزرگ برداشته است.

شرکت داهوا، برای به حداقل رساندن اختلال در سیستم های خود به ارتقای سیستم های امنیتی خود پرداخته است و محصولات به روز، در بستر کواکسیال و کیفیت HD ارائه کرده است و  با ارائه ی فناوری های جدیدی چون، دوربین های مینی دام و مینی بولت با رزولوشن ۴MP با لنز ۳٫۶mm، تصاویر با وضوح بالا را ارائه می هد. علاوه بر این ، شرکت داهوا نظارت تصویری و کیفیت تصاویر در شب را با قابلیت WDR  بهبود بخشیده است و تصاویر با وضوح بالا را در همان لحظه ارائه می دهد. شرکت فناوری های داهوا، امنیت، ارائه ی تصاویر و نظارت تصویری در همان لحظه را در مرکز امید و حمایت از زنان قربانی خشونت، تضمین می کند و همچنین به ایجاد محیطی امن متعهد است

با پشتیبانی از ISR ، مراحل نصب به آسانی انجام شد و کارکنان مرکز امید و مقابله با خشونت علیه زنان، نظر خود را راجع به ارتقای محصولات این چنین بیان کردند : ” استفاده ی آسان از محصولات، کیفیت بالا تصویر و احساس امنیت بیشتر، سخاوت شرکت داهوا و محصولات با کیفیت و بی نظیرش قابل تحسین هستند”.

شرکت فناوری داهوا، با ارائه ی محصولات پیشرفته و جدید خود نه تنها به ایجاد امنیت زنان و قربانیان خشونت خانگی، بلکه در راستای ایجاد محیط امن در جوامع محلی و برآورده ساختن اهداف اجتماعی تلاش می کند. شرکت فناوری های داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

شرکت داهوا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت امنیت نظارت تصویری

شرکت داهوا در سال 2001 در هانگژوی چین تأسیس شد و تا کنون توانسته در زمینه نظارت تصویری و پایش پیرامون تاثیر بسیار عمیق بر تجارت و صنعت و زندگی روزمره داشته باشد. به طوری که در همه کشورها دارای نمایندگی است . برای بررسی بیشتر به مقاله تاریخچه برند داهوا مراجعه نمایید.

حمایت های بشر دوستانه شرکت داهوا

شرکت داهوا همواره پشتیبان و حامی نهادهای خیریه و باشگاه های مردمی بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله حمایت های بشر دوستانه شرکت داهوا را مطالعه نمایید.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی