شرکت فناوری داهوا، ” قلب شهر ” را در ۲۰۱۹ Intersec در جهان معرفی کرد

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۳۰۴

شرکت داهوا، ” قلب شهر ” ( HOC ) را در Intersec 2019  دبی، امارات متحده عربی، به عنوان یکی از راهکارهای فناوری های هوشمند IoT  و استراتژی های بازارهای خارجی، معرفی کرد. کارشناسان این صنعت، مشتریان و نمایندگان فروش خارج از کشور شرکت داهوا، گرد هم آمدند تا شاهد اولین  ارائه ی HOC  داهوا در خارج از کشور، باشند.

شرکت فناوری های داهوا، همراه با استراتژی ” قلب شهر ” بر نوآوری، بینش عمیق این صنعت و ارائه راهکارهای جدید تمرکز خواهد کرد و همواره مشتریان خود را ارزشمند می شمارد و در راستای ماموریت خود برای ایجاد جامعه ایمن تر و زندگی هوشمند تر تلاش می کند.

داهوا  معرفی قلب شهر در Intersec 2019  دبی همایش

نخستین قلب شهر (HOC) داهوا در خارج از کشور

آقای ژین چن؛ مدیر کل داهوا در امارات متحده عربی، کنفرانسی را ارائه کرد که در آن، استراتژی های جدید را با حضار به اشتراک گذاشت. ایشان اظهار داشت : ” ارائه ی  HOC در بازارهای خارج از کشور، نه تنها اهمیت شرکت داهوا در زمینه ی ایجاد شهر هوشمند نشان می دهد بلکه در راستای ماموریت بزرگ شرکت داهوا در ایجاد یک شهر امن و زندگی ایمن می باشد.

داهوا  معرفی قلب شهر در Intersec 2019  دبی - سخران اول

آقای ژین چن، در حال سخنرانی

پس از آن نیز، آقای ناش ژانگ؛ کارشناس پلیس امنیت عمومی مرکز کسب و کار خارج از کشور شرکت داهوا، سخنرانی دقیقی راجع به  HOC ارائه کرد. ایشان اظهار داشت: ” شهر هوشمند، در ده سال گذشته، پیشرفت های زیادی داشته است و با توسعه ی چارچوب شهر هوشمند ۲٫۰، این فناوری ها وارد مرحله ی جدیدی شده اند. با این حال بسیاری از مشکلات و چالش ها، هنوز حل نشده است. به عنوان مثال : حسگرهای فعال و هوش جزئی، مجموعه ی داده ها و تهدیدات امنیت شبکه، چالش های اصلی هستند. در حالی که، به طور موثر استفاده از منابع جدید ” داده” برای تصمیم گیری بهتر در زیر ساخت های شهری و برنامه ریزی، یک موضوع حائز اهمیت می باشد. برای حل این مشکلات، با توجه به تجربیاتمان در  صدها پروژه ی شهری ، HOC  را در طراحی مناسب و خوب ، پیشنهاد می کنیم و ما معتقدیم که پنج فناوری بزرگ دنیا شامل : هوش مصنوعی(AI) ، ابر داده ها، رایانش ابری، IoT و ۵G ، سبب پیشرفت و گسترش شهر هوشمند ۳٫۰ و ایجاد تغییرات مهم و لازم در زندگی ما خواهند بود.

داهوا  معرفی قلب شهر در Intersec 2019  دبی - سخنران دوم

آقای ناش ژانگ، در حال ارائه سخنرانی راجع به HOC داهوا

اولین ارائه ی قلب شهر داهوا در چین و در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که به عنوان عامل اصلی ایجاد یک شهر توسعه یافته ی هوشمند است که توسط قایلیت های حس ( سنجش )کامل، هوش کامل، شمارش کامل و اکو سیستم کامل ( ۴ قابلیت کامل ) پشتیبانی می شود. این نشان می دهد که ۱ پلت فرم، ۲  مرکز، N کاربرد (۱+۲+N) برای ایجاد چارچوب یک شهر جدید هوشمند با کاربردهای مختلف شهری، صنعتی و تجارتی، وجود دارند.

طراحی سطح بالا بر مبنای ۴  قابلیت کامل، سبب گسترش شهر هوشمندانه و دست یابی به ” کارایی بهتر، افزایش قابلیت ها و استفاده از تجربیات موثر ” می شود.   HOC اصول طراحی عمیق را برای ” حل چالش های مشتریان، هزینه کم، ایجاد ارزش های اقتصادی، اجتماعی و کسب و کار را از طریق زیر ساخت های علمی و منظم از دیدگاه جهانی ” را مهیا می سازد. این استراتژی شامل : فناوری های جدید و قوی، برنامه ریزی تجاری در سطح بالا، طراحی شبکه دقیق و خدمات کارآمد و عملیاتی می شود که ترویج و توسعه شهر از طریق ارائه ی راهکارهای مناسب و پشتیبانی فناوری هایی نظیر : هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و IoT  در تمام بخش های عملیاتی برای ایجاد شهر هوشمند فراهم می سازد که در واقع هدف توسعه ی شهر هوشمندانه را محقق سازد.

حضار و بازدید کنندگان می توانند فناوری های به روز نظیر : هوش مصنوعی، آموزش عمیق، رایانش ابری، IoT و غیره را بررسی کنند و کارایی آن ها را درک کنند که این فناوری ها راهکارهای مناسبی را در HOC و  کاربردهای مختلفی را برای ایجاد شهر هوشمند، خرده فروشی هوشمند، ساختار هوشمند، هوشمند سازی انرژی و غیره فراهم سازند. نمایشگاه داهوا از تاریخ بیستم الی بیست و دوم ژانویه، در غرفه ی S1-G12  در دبی برگزار شده است که علاوه بر معرفی محصولات اصلی داهوا توسط نور قطبی، محصولات حرارتی و پانوراما، محصولات HDCVI 5.0  و برند تجاری Imou معرفی می شود.

داهوا  معرفی قلب شهر در Intersec 2019  دبی نمایشگاه

شرکت داهوا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت امنیت نظارت تصویری

شرکت داهوا در سال 2001 در هانگژوی چین تأسیس شد و تا کنون توانسته در زمینه نظارت تصویری و پایش پیرامون تاثیر بسیار عمیق بر تجارت و صنعت و زندگی روزمره داشته باشد. به طوری که در همه کشورها دارای نمایندگی است . برای بررسی بیشتر به مقاله تاریخچه برند داهوا مراجعه نمایید.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی