۵ مرحله برای انتخاب مناسب ویدئو وال

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴۵۱

ویدئو وال ها برای بررسی امنیت و بدست آوردن اطلاعات در صنعت حفاظت و امنیت تصویر نقش مؤثری دارند. آن ها باعث افزایش سرعت و دقت در تصمیم گیری می شوند.

انتخاب مناسب ویدئو وال

چگونه یک ویدئو وال مناسب را انتخاب کنیم؟

-بررسی فضای مناسب ویدئو وال

وقتی یک تکنولوژی مناسب را انتخاب می کنید این مسأله مهم است که برای نصب جای مناسبی را نیز در نظر بگیرید. مانند اندازه اطاق، فضای دیوار و زاویه دید. نصب سیستم در جای بسیار کوچک و یا بسیار بزرگ اشتباه است.

ویدئو وال ها طوری طراحی شده اند که وقتی کاربر جلوی آن نیست به درستی کار کنند. با این حال با تغییر زاویه روشنایی و رنگ نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.

مسأله بعدی سطح روشنایی است. یک سیستم می تواند روشنایی مناسبی داشته یا این روشنایی را نداشته باشد به هر حال این مسأله باعث ایجاد دید نا مناسب می شود.

-انتخاب درست ویدئو وال

وقتی که فضای منحصر بفرد بتواند به خوبی با سیستم نمایش جلو کار کند ایستگاه مرکزی ۳ المان را به کار می گیرد.ال ای دی یا پنل ال سی دی فلت و مکعب های نمایش دی ال پی و مکعب های نمایش عقبی.

مکعب های نمایش عقبی ممکن است برای اطاق کوچک کافی باشند در این حالت ال ای دی و ال سی دی برای این فضای کوچک مناسب است چون فاصله تا دیوار محدود است.

پنل فلت و مکعب های نمایش برای فضای بزرگ ایده آل هستند. در این حالت چند تصویر در کنار هم قرار می گیرند و یک ویدئووال را بوجود می آورند.

انتخاب مناسب ویدئو وال


-بررسی جزئیات ویدئو وال

اگر روشنائی ثابت نباشد تصاویر به صورت شطرنجی نمایش داده می شوند. به طور کلی یکنواختی روشنایی به درستی اندازه گیری نمی شود بنابراین توصیه می شود این مسأله آزمایش شود

-هزینه ای بیشتر از قیمت اولیه

در نظر داشته باشید که هزینه های سیستم شامل مصرف برق،اچ وی ای سی و هزینه های نگهداری برای تعیین راه حل های کاربردی در سیستم مهم می باشد.در یک دستگاه عمر تقریبی ۶ سال و یا بیشتر است

تمام نمایشگرها برق مصرف می کنند و به سیستم خنک کننده نیاز دارند. ویدئو وال ال ای دی انرژی بیشتری مصرف می کند

-کنترل ویدئووال

برای مدیریت کردن محتوا و اطلاعات چندین صحنه کنترل گر ویدئووال و پردازشگر تصویر استفاده می شوند.

دیدگاه ها

سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.
whatsapp call واتساپ اینستاگرام ایران داهوا اینستاگرام تلگرام ایران داهوا تلگرام لیست قیمت فروشگاه اینترنتی